Meniu Uždaryti

Viktorina „Kvėpuok laisvai – gyvenk sveikai“

Gegužės 26 d. „Diemedžio“ ugdymo centre vyko smagi viktorina „Kvėpuok laisvai – gyvenk sveikai“, skirta Pasaulinei dienai be tabako.

Mokiniai žiūrėjo filmą „Mitai ir faktai apie rūkymą“, dalyvavo interaktyvioje „Kahoot“ viktorinoje ir kūrė teiginių medį, kuriame siūlė sveikas alternatyvas tabako vartojimui.

Renginys ne tik suteikė naudingų žinių, bet ir paskatino rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Visuomenės sveikatos specialistė vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Nijolė Brazienė

Skip to content