Meniu Uždaryti

Integruota lietuvių kalbos ir dailės pamoka „Pajusk žodį“

Gegužės 29 dieną, penktadienį, 6a klasės moksleiviai sudalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir dailės pamokoje „Pajusk žodį“. Mokiniai pamokos metu stengėsi per pojūčius atpažintį žodį, o atpažinę – taisyklingai jį užrašyti. Taip pat aiškinosi, kodėl tas žodis yra rašomas būtent šitaip. Taip pasikartojo įsidėmėtinos bei sunkesnės rašybos žodžius.

Tačiau šeštokai bandė atpažinti ne tik žodžius, bet ir paveikslėlius. O juos taisyklingai nupiešę daugiau sužinojo apie senovės lietuvių simbolius.

Mokiniai tiek įsijautė, kad netgi varžėsi tarpusavyje, kuriam rašyti žodį ar piešti paveikslėlį… Netrūko geros nuotaikos. Kartais vienas žodis virsdavo kitu, o paveikslėlis – kažkuo nesuprantamu…

Po pamokos visi mokiniai kėlė nykščius į viršų!

Lietuvių kalbos vyr. mokytojas Vytautas Bartuška ir dailės vyr. mokytojas   Vaidotas Didžiūnas

Skip to content