Gegužės 29 dieną, penktadienį, 6a klasės moksleiviai sudalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir dailės pamokoje „Pajusk žodį“. Mokiniai pamokos metu stengėsi per pojūčius atpažintį žodį, o atpažinę – taisyklingai jį užrašyti. Taip pat aiškinosi, kodėl tas žodis yra rašomas būtent šitaip. Taip pasikartojo įsidėmėtinos bei sunkesnės rašybos žodžius.
Tačiau šeštokai bandė atpažinti ne tik žodžius, bet ir paveikslėlius. O juos taisyklingai nupiešę daugiau sužinojo apie senovės lietuvių simbolius.
Mokiniai tiek įsijautė, kad netgi varžėsi tarpusavyje, kuriam rašyti žodį ar piešti paveikslėlį… Netrūko geros nuotaikos. Kartais vienas žodis virsdavo kitu, o paveikslėlis – kažkuo nesuprantamu…
Po pamokos visi mokiniai kėlė nykščius į viršų!
Lietuvių kalbos vyr. mokytojas Vytautas Bartuška ir dailės vyr. mokytojas Vaidotas Didžiūnas









