„Diemedžio“ ugdymo centras ir Šiaulių „Ringuvos“ mokykla balandžio mėnesį įgyvendino gražų bendradarbiavimo projektą, kuris sujungė mokinius kūrybai, bendravimui ir naujoms pažintims.
Mūsų centro mokiniai kūrė spalvingas mandalas ir jas išsiuntė draugams iš Ringuvos mokyklos. Tuo tarpu Ringuvos mokyklos mokiniai pagamino raktų pakabukus, kuriuos atsiuntė mums. Šie kūrybiniai darbai tapo draugystės ir bendradarbiavimo simboliu.
Vėliau mokiniai susitiko nuotoliniu būdu per „Zoom“ platformą. Susitikimo metu pristatė vieni kitiems trumpus filmukus apie savo mokyklas, bendravo, dalijosi įspūdžiais ir džiaugėsi nauja pažintimi.
Ši veikla suteikė daug gerų emocijų, skatino kūrybiškumą, bendravimą bei stiprino draugiškus ryšius tarp mokyklų bendruomenių.
Specialioji pedagogė/ logopedė metodininkė Kornelija Martinkienė


